Tomasz Grzywaczewski zaprasza na Festiwal Wilno w Gdańsku 2021!

Wilno w Gdańsku to interdyscyplinarny festiwal kulturalny, który organizowany jest wspólnie przez miasta partnerskie Gdańsk i Wilno od osiemnastu lat. W jego ramach odbywa się tradycyjny jarmark wileński oraz wiele wydarzeń artystycznych. Tegoroczna edycja festiwalu (2021) odbędzie się w dniach od 3 do 5 września na Dziedzińcu Forum Gdańsk. Dyrektorem artystycznym festiwalu Wilno w Gdańsku jest dr Tomasz Snarski, współpracownik OM. Portal „Obserwator Międzynarodowy” jest patronem medialnym Festiwalu.

Spotkanie wokół książki Tomasza Grzywaczewskiego „Wymazana granica. Śladami II Rzeczypospolitej” (Wydawnictwo Czarne) odbędzie się w sobotę, 4.09, w godz. 16.15 – 17.00.

https://server400731.nazwa.pl/obserwatormiedzynarodowy2020/12/03/pw-live-wymazana-granica-sladami-ii-rp-spotkanie-z-tomaszem-grzywaczewskim-wideo/

Zapis wideo spotkania online z Tomaszem Grzywaczewskim, autorem książki pt.: „Wymazana granica. Śladami II Rzeczpospolitej” (Wydawnictwo Czarne) w ramach formatu Pole Widzenia (PW) live! Rozmowę poprowadził Tomasz Lachowski, red. nacz. portalu „Obserwator Międzynarodowy”.

Redakcja

Serwis Obserwator Międzynarodowy, jest niezależnym tytułem prezentującym wydarzenia i przemiany zachodzące we współczesnym świecie.

No Comments Yet

Comments are closed