Internet – przestrzeń publiczna. Rozmawiają dr B. Jundo-Kaliszewska i dr N. Piórczyńska-Krawczyńska

Czym jest fizyczny Internet? Na czym polega zrównoważony rozwój w przestrzeni cyfrowej? Jak walczyć z hejtem? O Internecie jako przestrzeni publicznej i wynikających z tego konsekwencjach – z dr Natalią Piórczyńską-Krawczyńską, wykładowczynią przedmiotów związanych z nowymi mediami, literaturoznawczynią i piarowcem z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej rozmawia dr Barbara Jundo-Kaliszewska, historyk, politolożka z Uniwersytetu Łódzkiego i redaktorka portalu „Obserwator Międzynarodowy”.

“Trendy w polityce” – to cykl wywiadów eksperckich dr Barbary Jundo-Kaliszewskiej, historyczki i politolożki z Uniwersytetu Łódzkiego oraz redaktorki portalu „Obserwator Międzynarodowy”. Gośćmi badaczki są eksperci, naukowcy i praktycy z różnych dziedzin i państw świata. Cykl został zainicjowany po wybuchu wojny w Ukrainie. W centrum zainteresowania pozostaje eskalacja wojny informacyjnej i skuteczność narzędzi, przy pomocy których Kreml próbuje wpływać na opinię międzynarodową.

Redakcja

Serwis Obserwator Międzynarodowy, jest niezależnym tytułem prezentującym wydarzenia i przemiany zachodzące we współczesnym świecie.

No Comments Yet

Comments are closed