Oświadczenie w sprawie publikacji internetowej „Gazety Wyborczej” z dnia 1 września 2022 roku oraz wydania tradycyjnego z dnia 2 września 2022 roku pt. „Reparacje to sprawa polityczna, nie prawna”

Oświadczenie w sprawie publikacji internetowej „Gazety Wyborczej” z dnia 1 września 2022 roku oraz wydania tradycyjnego z dnia 2 września 2022 roku pt. „Reparacje to sprawa polityczna, nie prawna” autorstwa red. Wojciecha Czuchnowskiego.

Po pierwsze, nie uczestniczyłem w tworzeniu ww. artykułu oraz jego tytułu.

Po drugie, oryginalna analiza znajduje się wyłącznie na stronie portalu Obserwator Międzynarodowy. (https://obserwatormiedzynarodowy.pl/2022/08/30/co-z-reparacjami-wojennymi-od-niemiec-spojrzenie-prawnomiedzynarodowe-analiza/)

Po trzecie, analiza opublikowana na łamach portalu Obserwator Międzynarodowy ma wymiar wyłącznie historyczno-prawny.

Po czwarte, wszelkie inne słowa niż wyraźnie cytowane fragmenty oryginalnej analizy zamieszczonej na portalu Obserwator Międzynarodowy, nie pochodzą ode mnie, nie były przeze mnie autoryzowane ani konsultowane.  

Dr Mateusz Piątkowski

Redakcja

Serwis Obserwator Międzynarodowy, jest niezależnym tytułem prezentującym wydarzenia i przemiany zachodzące we współczesnym świecie.

No Comments Yet

Comments are closed