Wojny narkotykowe w Meksyku. Panel ekspercki o konflikcie w Szkole Głównej Handlowej

Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych SGH ma ogromną przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu Światowe Poniedziałki. Tym razem publiczność wraz z zaproszonymi gośćmi pod lupę weźmie wojny narkotykowe w Meksyku – trwające od wielu lat i pochłaniające tysiące ofiar walki między meksykańskim rządem a kartelami.

15317761_1335450696485642_8245110292452132648_n

Wraz z naszymi ekspertami odpowiemy na pytania o genezę tego konfliktu, jego wpływ na politykę międzynarodową, gospodarkę i bezpieczeństwo państwa oraz kształt współczesnej kultury popularnej Meksyku.

Naszym gościem specjalnym będzie dziennikarka polskiego radia oraz pisarka Sylwia Mróz, która już od trzech lat mieszka w Meksyku. Skontaktuje się z nami przez połączenie internetowe. Opowie o życiu i, jak to nazywa, panującej w Meksyku narco-kulturze z którą styka się na co dzień. Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia, by poznać kolejnych znakomitych ekspertów zaproszonych do dyskusji.

Data: poniedziałek, 12.12.2016, 19:00

Miejsce: Aula V, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku! http://bit.ly/NarcoMeksyk

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: ashu.jha@sknsz.pl

Redakcja

Serwis Obserwator Międzynarodowy, jest niezależnym tytułem prezentującym wydarzenia i przemiany zachodzące we współczesnym świecie.

No Comments Yet

Comments are closed