IV Międzynarodowy Kongres Azjatycki – 17-19 maja 2017 r. [NASZ PATRONAT]

Międzynarodowy Kongres Azjatycki to najważniejsze w Europie Środkowej wydarzenie naukowe, kulturalne i biznesowe poświęcone Azji. Od trzech lat integruje badaczy, ekspertów, polityków, dyplomatów i przedsiębiorców. W dniach 17–19 maja 2017 roku, po raz jedenasty, w Toruniu odbędzie się konferencja poświęcona tematyce azjatyckiej, która od 2014 roku zyskała status i prestiż międzynarodowego kongresu. Miło nam poinformować, że tegoroczną edycję Kongresu objął patronatem medialnym portal Obserwator Międzynarodowy.

LogoFBMiędzynarodowy Kongres Azjatycki to więcej niż obrady badaczy. To unikalne spotkanie naukowców i biznesmenów, których łączy zainteresowanie tematyką azjatycką. To wydarzenie, które pozwala ekspertom i inwestorom dzielić się wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami. W 2017 roku Kongresowi po raz pierwszy towarzyszą specjalne panele poświęcone współpracy nauki i biznesu oraz prezentujące warunki biznesowe w państwach azjatyckich.

Gościem honorowym Kongresu jest Chińska Republika Ludowa, która reprezentowana będzie przez JE Ambasadora Xu Jiana.

Opłata konferencyjna to 600 złotych (z dwoma noclegami), 500 (z jednym noclegiem) lub 420 (bez noclegu).

Zgłoszenia tylko do końca marca 2017 roku!

Więcej informacji: http://kongresazja.pl/index.html
Facebook: https://www.facebook.com/AsianCongressTorun/

Kongres w liczbach:

  • Ponad 400 uczestników z 20 państw,
  • Prawie 50 paneli tematycznych
  • Możliwość spotkania z dyplomatami z 15 państw Azji
  • 3 dni spotkań naukowych i biznesowych
  • 2 seminaria towarzyszące Kongresow

Patroni wydarzenia – Minister Spraw Zagranicznych, Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Torunia oraz Rektor Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Patron medialny – portal Obserwator Międzynarodowy.

Redakcja

Serwis Obserwator Międzynarodowy, jest niezależnym tytułem prezentującym wydarzenia i przemiany zachodzące we współczesnym świecie.

No Comments Yet

Comments are closed